Товаром і сервісом повністю задоволений, дякую Вам!
Брал черный тактический костюм, размер согласовали, в общем на рост 170 и 95 кг ХL. Оказался теплее чем я предполагал. Качество норм.
Пізно ввечері зробила замовлення, наступного дня зателефонували, щоб уточнити розмір, дуже зручно, що можна верх або низ вибрати різного розміру. Розмір відповідає розмірній сітці , що зазначена на сайті. Продавець сподобався, сподіваюсь і костюм буде якісний
Такі дешеві ножі яких не шкода це добре. Треба замовляти одразу по кілька штук щоб у разі того, якщо він зламається було не так шкода. Ніж непоганий, хіба що петля погано пришита в щоб повісити треба зрізати нитки і пришивати наново, обслуговування гарне.