Доставили навушники швидко. Запакували добре. Звук неймовірний)) дуже сподобались
Товар повернуто тому що не підійшов (моя провина) Роз'єм на 6,5 мм, а потрібен був на 6,0мм. Недогледів. Вибачаюсь. У всьому іншому питань не має. Продавець ввічливий, та уважний. Бажаю їм успіху.
Все працює.
Рекомендую!!!