Зв'язалися швидко,оператор ввічливий та приємний у спілкуванні. Замовлення оформляв через Укрпошту,отримав посилку через дні,це норм результат. На разі товару ( навушники) хочу сказати,що гарний звук,крутий бас,але як на мене не досить гучні,слухаю на максимумі . В цілому задоволений 👍
Все хорошо заряжает супер ,и качественные шнуры прорезиненные они...
швидко, оперативно. рекомендую.
хороший магазин, наушники соответствуют заявленному: цвет , звук - всё ок! Ребенок доволен!