Низькі ціни, швидка доставка та гарне відношення до клієнта. Рекомендую.
Швидко відправили не дивлячись на обставини . Маленький момент з капюшоном . Він без флісового підкладку . Продавець сказала що так і має бути . Обслуговування на рівні 💪
Дуже вдячна за якісний товар та вічливе обслуговування, у цей непростий час мені допомогли вибрати зручне відділення, отримати якісну консультацію!!!! Рекомендую! до покупок!! Так тримати. Слава Україні!!!!