Олег, доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Товары не соответствуют заявленным характеристикам. Автомобильное зарядное выдаёт порядка 1А при заявленном 2,4А. Зарядное на 5 портов указано мощность 60вт, это 60вт/5в=12А, а оно выдаёт 1,2А с просадкой напряжения до 4в при завеянном 5в. Эти зарядные убьют аккумуляторы которые вы будете ними заряжать.
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
продавець топ, приємний голос і вообще мені подобається на промі
Олександр, доброго дня! Нам дуже приємно було читати Ваш відгук. Передали Ваші слова оператору, який з Вами підтверджував замовлення. Щиро вдячні за приємні слова) Будемо раді новій співпраці! Гарного Вам дня!
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Замовлення отримав на день раніше.
Дякую.
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Доброго дня! Ми дуже вдячні, що Ви виділили час для того, щоб поставити високу оцінку роботі нашого інтернет - магазину. Були раді співпраці!) Бажаємо гарного дня!
Доброго дня! Ми дуже вдячні, що Ви виділили час для того, щоб поставити високу оцінку роботі нашого інтернет - магазину. Були раді співпраці!) Бажаємо гарного дня!
Доброго дня! Ми дуже вдячні, що Ви виділили час для того, щоб поставити високу оцінку роботі нашого інтернет - магазину. Були раді співпраці!) Бажаємо гарного дня!
Все отлично, перезвонили уточнили размер, отправили своевременно, доставка быстрая, товар соответствует описанию. Рекомендую эту компанию
Дмитрий, здравствуйте! Искренне признательны за то, что Вы уделили время и поделились с читателями своими впечатлениями. Мы очень рады, что у нас есть такие отзывчивые клиенты, как Вы) Желаем Вам хорошего дня! Будем рады повторному сотрудничеству)