Продавець норм, відправив швидко. Але є питання до якості. Якість товару відмінна від оригіналу, фіксатори кріплень на засувках трохи тонші, відповідно менш надійна. По розмірах трохи є зауваження на кінцівках губи, де відсутні фіксатори, там не все сіло ідеально. Але найголовне це неякісне покриття. Фарба дуже тонка і при найменшому впливі на неї одразу видно подряпини. Тому краще шукати оригінал.
Велике дякую) вартість відповідає реальность) в дії в носці це не пробували)