Антена . Гавно!
Оплатив замовлення! Магазин каже, що даних по оплаті у них немає та збій якійсь(( гроші зняті та не поверталися(( що робити далі?
Вдруге зробив заказ,все дуже добре,все сподобалось.Дякую,буду й далі замовляти те що потрібно.
Дуже задоволена якістю і швидкістю відправлення