Все супер . Дякую 🤝
Та продавець гарний, слів немає. ще й знижку гарну дав. Але дякуючи тарифам Новоі пошти вся смакота низьких цін коту під хвіст.
Наушники не плохие.Хорошее качество и звук тоже.Рекомендую.