Замовляла термобілизну, дуже класна, дякую вашому магазину.
Оперативно відправили товар , з розумінням та повагою ставляться до клієнтів ! 🌻🇺🇦
Работой магазина очень довольна. Продавец вежливый, отправили товар быстро. Закала рюкзак-переноску для кота. Всё соответствует описанию. Качество неплохое. Для котиков средних размеров вполне подойдёт. Мои вроде бы довольны)
Надзвичайно задаволений, невелике замовлення, під час війни, оформили, добре запакували, відправили. МОЛОДЦІ.
РЕКОМЕНДУЮ.💪👍👏
ПРОЦВІТАННЯ І МИРУ.
Не зважаючи на військовий стан оперативно виконали замовлення. Передзвонили, уточнили, який рюкзак є в наявності і одразу відправили. Дякую!
все супер! дякую!
дуже дякую за оперативність і розуміння! це так важливо у цей скдадний час!