Здравствуйте, Вилена! Благодарим Вас за такие приятные слова! Мы рады, что Вы остались довольны сотрудничеством с нами! Ваше мнение для нас - очень важно и является самой высокой оценкой нашей работы!) Желаем хорошего дня и чудесного настроения! Будем рады новому сотрудничеству.
На промі товар э в наявності, а по факту нема в наявності.
Будьте уважні!!!!! Продавець торгує повітрям.
Крім того зверніть увагу на приховані терміни відправки.
ТОВАР МОЖЕ БУТИ ВІДПРАВЛЕНИМ ЧЕРЕЗ 7!!!!! ДНІВ!!!!
або не відправлений взагалі.
Торговці повітрям одним словом (
PS: продавець написав коментар на мій відгук. Тому маю дещо додати.
продавець пише у коментарі -"...Товар є в наявності але немає для гуртового замовлення.."
Я замовив лише шість мишей компьютерних, чи й не опт, причому по роздрібній ціні (треба розуміти, що пром тут не до чого, тому-що скільки одиниць товару продавець поставе у себе в кабінеті, стільки пром і буде продавати, тобто продавец продовжує брехати і перекладати з себе відповідальність на пром).
Менеджер продавця дійсно зв'язався зі мною і сказав що 2 миші є, а інші зможуть бути тільки за 7 діб.
На що я відповів, щоб відправили 2, а потім через 7 діб ще 4. Менеджер почав нервувати і відбрехуватись, що так не вийде. тільки разом і тільки через 7 діб. Бо інакше у них "не положено".
Висновки по наявності залишаю за читачами.
Наступна цитата - "Система "Прому" не мала б дати Вам замовити більше ніж є доступно на складі, але на жаль відбулись збої в системі резервування товару".
Я звернувся до прому з питанням про подібні збої і отримав, як і очікував негативну відповідь.
Остання цитата - "В 99% випадків відправка відбувається в день замовлення."
Може воно так і є, але я описав те що сталося особисто з моїм замовленням. І згодом побачив цю брехливу відписку під ним. Будьте уважні, чесність продавця для мене стала під великим питанням .
На мою думку продавцю слід прислуховуватись до відгуків і робити висновки з зауважень, покращувати роботу магазину, описи товарів, а не намагатися звинувачувати у своїх проколах усіх навколо, крім себе.
Тим не меньше бажаю цьому продавцю виправитися і успіхів на теренах e-commerce .
Нам дуже шкода, що ви залишись незадоволені від свого замовлення.
Товар є в наявності але немає для гуртового замовлення яке було залишене Вами. Система "Прому" не мала б дати Вам замовити більше ніж є доступно на складі, але на жаль відбулись збої в системі резервування товару, тому ви змогли замовити більше.
Умови доставки чітко прописані при оформлені замовлення. В 99% випадків відправка відбувається в день замовлення. В рідкісних випадках можливі не значні затримки по відправці. Але в таких випадках ми обов'язково про це попереджаємо.
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Здравствуйте! Нам очень приятно, что Вы уделили время, что б оставить отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и работой нашего Интернет магазина. Спасибо Вам! Желаем хорошего дня!)
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Здравствуйте! Нам очень приятно, что Вы уделили время, что б оставить отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и работой нашего Интернет магазина. Спасибо Вам! Желаем хорошего дня!)
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Здравствуйте! Нам очень приятно, что Вы уделили время, что б оставить отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны работой нашего Интернет магазина. Спасибо Вам! Желаем хорошего дня!)
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Дякую за швидко виконане замовлення :)
Доброго дня! Ми раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами! Бажаємо гарного дня та чудового настрою! Будемо раді новій співпраці.
Консультанты на высшем уровне, большое спасибо за подсказку по использованию. Все супер.